Popis

Zažívejte s vašimi Simíky nová dobrodružství díky tomuto novému vylepšení. Uspořádejte bazénovou párty v dešti, pošlete Simíka bruslit, nebo se začněte věnovat zahradničení. Novinek je v tomto rozšíření opravdu nepřeberné množství, ale více než neotřelé účesy a nové designové kousky oblečení se můžete těšit na nekonečné řady nového nábytku. Novinka již podle svého názvu cílí především na hlavní události spojené s ročními obdobími, jako jsou Halloween a Vánoce, ale kromě ozdob a tématických dekorací naleznete mezi novinkami plno nových poliček, stolů, křesel, schodů, dveří a dalších předmětů.

Jaro, léto, podzim a zima

Vaši Simíci nově upírají svoji pozornost také ročnímu období a jejich chování se liší v závislosti na aktuálním počasí a ročním období. Vy, jakožto tvůrce a správce světa, který dokáže přivolat bouřku i spustit sněhovou bouři, máte pochopitelně moc měnit dle libosti počasí a dokonce i samotná roční období.

Oslavujte

Různá roční období s sebou přináší i různé významné svátky a události. Dejte si záležet na oslavách a nezapomeňte důkladně a především tematicky vyzdobit vás příbytek, protože si pro vás grafici připravili množství nových dekorativních prvků, které do vašeho obydlí skvěle zapadnou.

Vášeň k zahradničení

Toto rozšíření nabízí i možnost rozvíjet svoji kariéru v oblasti pěstování rostlin. Postupným získáváním zkušeností a nabýváním nových dovedností se naučíte vytvářet nová a hezčí květinová aranžmá a dekorace po celém městě. Mimo aranžování květin se váš Simík může zaměřit také na poněkud vědečtější pojetí rostlin a stát se tak například botanikem, nebo psát o rostlinách různé odborné texty.

Tento dodatek vyžaduje aktivovanou základní hru The Sims 4 ve Vašem Origin účtu.

Aktivace

Další informace

Platforma

Region

Jazyk

Herní série